Weekend Mid-Ulster fixtures

Cecil Corbett on the ball for Tandragee Rovers against the Leinster FA Select.
Cecil Corbett on the ball for Tandragee Rovers against the Leinster FA Select.
0
Have your say

Fixtures are as follows for Saturday’s Mid-Ulster Football League programme:

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION A

Ballymacash Rangers v Tandragee Rovers

Banbridge Rangers v Broomhill

Fivemiletown United v Crewe United

St Mary’s v Newry City AFC

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION B

Hanover v Valley Rangers

Lurgan Town v Broomhedge

Seagoe v Moneyslane

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION ONE

Coalisland Athletic v Red Star

Dungannon Rovers v Armagh Rovers

Hill Street v Riverdale

Lurgan Institute v The Ambassadors

Silverwood United v Ballyoran

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION TWO

Keady Celtic v Armagh Celtic

Lurgan BBOB v Gilford Crusaders

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION THREE

Armagh Blues v Mowhan United

Castlecaulfield v Hillsborough Boys

Goodyear v Union Lusa

White City v Lurgan United

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION FOUR

Damolly v The Dons

MUFL RESERVE CHAMPIONSHIP

Coagh United Reserves v Banbridge Town AFC

Dollingstown Reserves v Annagh United Reserves

Loughgall Reserves v Banbridge Rangers Reserves

Valley Rangers Reserves v Crewe United Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION ONE

Lower Maze Reserves v Glenavy Reserves

St Mary’s Reserves v Seapatrick Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION TWO

The Ambassadors Reserves v Lurgan Institute Reserves

Derryhirk United Reserves v Markethill Swifts Reserves

Gilford Crusaders Reserves v Bourneview Mill Reserves

Portadown BBOB Reserves v Laurelvale Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION THREE

Banbridge Town AFC Reserves v Lurgan United Reserves

Donacloney Reserves v Ballyoran Reserves

Dungannon Rovers Reserves v Tullyvallen Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION FOUR

Goodyear Reserves v Broomhill Reserves

Knockmenagh Swifts Reserves v Armagh Blues Reserves

ALAN WILSON CUP (ROUND TWO)

Craigavon City v Bourneview Mill

Markethill Swifts v Oxford Sunnyside

FOSTER CUP (SEMI-FINAL)

Celtic Club (Lurgan No 1) v Donaghmore

Cookstown Celtic v Sandy Hill

WILMOR JOHNSTON MEMORAL CUP (SEMI-FINAL)

Newry City AFC Reserves v Armagh City Reserves

O’HARA CUP (ROUND FOUR)

Moneyslane Reserves v Lurgan Town Reserves

Tandragee Rovers Reserves v Hanover Reserves