Weekend Mid-Ulster league fixtures

Tandragee Rovers celebrate Friday's Premier Cup victory against Camlough Rovers by 2-0. Pic by RicPics.

Tandragee Rovers celebrate Friday's Premier Cup victory against Camlough Rovers by 2-0. Pic by RicPics.

0
Have your say

Saturday’s Mid-Ulster Football League fixtures:

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION A

Camlough Rovers v AFC Craigavon

Fivemiletown United v Ballymacash Rangers

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION B

Bourneview Mill v Lurgan Town

Craigavon City v Dungannon Tigers

Moneyslane v Markethill Swifts

Oxford Sunnyside v Tullyvallen

Richhill v Hanover

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION ONE

Ballyoran v Lurgan Institute

Derryhirk United v The Ambassadors

Scarva Rangers v Riverdale

Silverwood United v Armagh Rovers

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION TWO

Armagh Celtic v Glenavy

Celtic Club (Lurgan No 1) v Cookstown Celtic

Portadown BBOB v Gilford Crusaders

Sandy Hill v Rectory Rangers

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION THREE

Castlecaulfield v Moira Albion

Knockmenagh Swifts v Hillsborough Boys

Lurgan United v Armagh Blues

White City v Union Lusa

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION FOUR

Damolly v Banbridge YCOB

Southside v The Dons

West End Hibs v Newmills

MUFL RESERVE CHAMPIONSHIP

Banbridge Rangers Reserves v Armagh City Reserves

Banbridge Town AFC v Rathfriland Swifts

Crewe United Reserves v Loughgall Reserves

Dollingstown Reserves v Coagh United Reserves

Valley Rangers Reserves v Newry City AFC Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION ONE

Glenavy Reserves v Hanover Reserves

Lower Maze Reserves v Seapatrick Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION TWO

The Ambassadors Reserves v Moneyslane Reserves

Derryhirk United Reserves v Bourneview Mill Reserves

Gilford Crusaders Reserves v Richhill Reserves

Markethill Swifts Reserves v Red Star Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION THREE

Ballyoran Reserves v Lurgan United Reserves

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION FOUR

Dungannon Tigers Reserves v Knockmenagh Swifts Reserves

Goodyear Reserves v Lurgan Thistle Reserves

Southside Reserves v Broomhill Reserves

Valley Rangers Swifts v Armagh Blues Reserves

MARSHALL CUP (ROUND FOUR)

Orchard City v Broomhill

ALAN WILSON CUP (ROUND ONE)

Seagoe v Laurelvale

ALAN WILSON CUP (ROUND TWO)

Broomhedge v Valley Rangers

ALEXANDRA CUP (ROUND ONE)

Red Star v Coalisland Athletic