Weekend Mid-Ulster league fixtures

Brendan Connolly (left) on show for Laurelvale against Lurgan Town.
Brendan Connolly (left) on show for Laurelvale against Lurgan Town.

Fixtures for Saturday’s Mid-Ulster Football League programme:

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION A: Camlough Rovers v Lower Maze, Fivemiletown United v St Mary’s, Valley Rangers v Broomhill.

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION B: Dungannon Rovers v Broomhedge, Laurelvale v Bourneview Mill, Moneyslane v Tullyvallen, Oxford Sunnyside v Seagoe, Richhill v Craigavon City.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION ONE: Hill Street v Cookstown Celtic, Riverdale v Coalisland Athletic.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION TWO: Armagh Celtic v Gilford Crusaders, Donaghmore v Castlecaulfield, Knockmenagh Swifts v Keady Celtic.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION THREE: Aghalee Village v Goodyear, Caledon Rovers v Newmills, Lurgan United v Armagh Blues, Moira Albion v Union Lusa.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION FOUR: Lurgyvallen12 v Banbridge YCOB, Millbrook v West End Hibs, Sporting Lisburn v Santos.

MARSHALL CUP (ROUND THREE): Ballyoran v Newry City AFC, Crewe United v Red Star, Hanover v Southside, Tandragee Rovers v AFC Craigavon.

ALAN WILSON CUP (ROUND TWO): Dungannon Tigers v Windmill Stars.

ALEXANDER CUP (ROUND ONE): Derryhirk United v Silverwood United, Lurgan Institute v Armagh Rovers.

FOSTER CUP (ROUND ONE): Rectory Rangers v Portadown BBOB.

FOSTER CUP (ROUND TWO): Stranmillis v Glenavy.

BECKETT CUP (ROUND ONE): Hillsborough Boys v Donacloney.

MUFL RESERVE CHAMPIONSHIP: Banbridge Town AFC v Newry City AFC, Coagh United v Rathfriland Swifts, Loughgall v Dollingstown.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION ONE: AFC Craigavon v Hanover, Craigavon City v Tandragee Rovers, Glenavy v St Mary’s, Markethill Swifts v Hill Street.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION TWO: The Ambassadors v Ballyoran, Bourneview Mill v Derryhirk United, Lurgan Town v Lurgan BBOB, Portadown BBOB v Laurelvale.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION THREE: Donacloney v Valley Rangers Swifts, Donaghmore v Gilford Crusaders, Seagoe v Banbridge Town AFC, Silverwood United v Red Star, Tullyvallen v Lurgan United.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION FOUR: Broomhill v Southside, Goodyear v Aghalee Village, Newmills v Dungannon Tigers.

RESERVES’ O’HARA CUP (ROUND THREE): Knockmenagh Swifts v Lower Maze.